Mikroliście - dobre dla Ciebie i dla planety

Już nie kiełki, jeszcze nie dorosłe rośliny - mikroliście! Uprawiane lokalnie, bez pestycydów i sztucznych nawozów na farmach wertykalnych. Pyszne, wyraziste w smaku, świeże i zdrowe.

Czym są mikroliście?

Mikroliście to stadium rozwoju pomiędzy kiełkiem a dojrzałą rośliną.

Witaminy z całej rośliny są skondensowane w mikroliściu, więc wyobraźcie sobie ile jest ich w całej doniczce!

Można je jeść… jak się chce.

Nie, to nie lenistwo copywritera, one naprawdę pasują do całego szeregu potraw.

Czym jest miejskie rolnictwo wertykalne?

Nasze rośliny uprawiamy w specjalnie zbudowanych do tego farmach wertykalnych.

Borze szumiący, to musi być nienaturalne? Wręcz przeciwnie. Nasze roślinki rosną w kontrolowanych warunkach, mają filtrowane powietrze i nie ma w nich absolutnie żadnych zanieczyszczeń lub sztucznych dodatków.

Ale to nie EKO?!

Jest to najbardziej eko uprawa jaką można sobie wyobrazić: 90% mniejsze zużycie wody niż w tradycyjnych uprawach i żadnych pestycydów. Dodatkowo uprawa w mieście ma prawie zerowy ślad węglowy (w odróżnieniu od importowanych produktów z zagranicy).

Bez plastiku

Nasz znak firmowy to brak jednorazowego plastiku – produkujemy i znakujemy te pyszne rośliny tak, że o jednorazowym plastiku nie ma mowy.

Jak jeść mikroliście?

Mikroliście świetnie sprawdzą się jako dodatek do Twoich codziennych posiłków. Fit sałatki, kanapki, wrapy? Ekstra! Comfort food typu pizze i burgerki? Cudownie zaostrzają smak. Smoothie, lassi albo drinki? Tak, jak najbardziej! A może coś z dalekiej Azji? Curry, pad thai, laksa? Mikroliście wspaniale tu pasują.

Hola hola, a gdzie tradycyjne polskie potrawy? Do usług, polecamy pierogi i pasztety posypane mikroliśćmi, bo sami się nimi zajadamy!

Podpowiadamy – nie musicie się ograniczać! Nasze mikroliście możecie zjadać w całości, wraz z łodygami!

                  Gdzie kupię mikroliście?

Opinie naszych klientów

Kamil
Czytaj więcej
PRZEpyszne, zdrowe i ekologiczne mikroliście, które przekonały mnie do używania ich w swojej codziennej diecie. 🍀 Polecam serdecznie sprawdzić i skorzystać z abonamentu 🥇 #beEKO👌💚
Karolina
Czytaj więcej
Kilka dni temu odebrałam paczkę z foodsi. Za 9.99zł otrzymałam 5 krzaczków, kiełki pora, gorczycy, rzodkiewki, grochu oraz czerwonej kapusty. Obsługa bardzo miła, na pewno będę korzystać.
Bartosz
Czytaj więcej
Wziąłem od nich paczkę z Foodsi, dostałem 6 krzaczków, wszystko świeże, podlane. Obsługa bardzo miła i wesoła. Dojście trochę skomplikowane, należy wejść przez szlaban od ulicy Kontruktorskiej, przejść przez podwórze po skosie i wejść do budynku po schodkach załadunkowych. Sam lokal znajduje się w takich starych halach produkcyjnych/magazynowych, ale jak już znajdziemy drzwi wejściowe do budynku, to wszystko w środku jest oznaczone kartkami z logo. Polecam, bo jakość jest na prawdę dobra, roślinki smaczne, zwłaszcza na kanapki 🙂
Poprzedni
Następny

Kontakt

info@listnycud.pl

+48 798 530 304

ul. Konstruktorska 6, 02-673 Warszawa